Miljonimäng | Mälumäng
AVALEHT| ÕPETUSED | TOP | LOGI SISSE | REGISTREERI
Üldist | Ehitised | Olendid | KKK

Peale sisselogimist avaneb vaade pealinna. Pealinnas on erinevaid hooneid (vaata täpsemalt ehitiste alt.) Hiirekursoriga on võimalik pealinnast valida sobiv hoone ning asuda ehitise eripärasid kasutama. Hooneid külastades on võimalik teenida raha, suurendada oma hariduse taset ning osta oma maatükk.

Mängu alguses on võimalik raha teenida lotot mängides, panustada kihlvedudele, varastada erinevaid esemeid, kaubelda, röövida inimesi ning nõuda lunaraha või lihtsalt töötada.

Kuidas saada kiiresti endale maatükk?
Maatükki on vaja, et hakata looma oma linna. Maatüki ostmiseks on vaja 300 € ja haridustaset 9. Kohe mängu alguses tuleks tööle minna, mida saab teha töötukassas. Mängu seisukohalt on oluline arendada haridustaset, mida saab teha koolis. Kuna koolis läheb kaua aega, tasuks käia vahepeal tänaval ja pargis, et kurja (varastada ja röövida inimesi) tehes koguda kurikuulsus punkte. Õnne võib proovida ka lotoga või osaledes kihlvedudel.

Linna ehitus
Enda linna saab ehitama hakata kui hariduse tase on vähemalt 9 ning linnavalitsuselt on saadud luba.

Esimest korda oma linna minnes on see tühi, kuid kohe on võimalik hakata ehitama hooneid. Mängu seisukohalt on äärmiselt oluline luua laohoone, kuhu saab paigutada esemed, mis on varastatud, ostetud või toodetud. Kui hooned on valminud, tuleks hakata mõtlema nende kaitsmisele ning arendamisele. Mida kõrgema tasemega hoone on, seda rohkem kasu see toob.

Linna ehitades on võimalik hakata kimbutama vastasmängijaid. Opponenti rünnates on võimalik tema rikkust varastada ja hävitada tema linna. Samal ajal tuleks jälgida oma linna, et kurjad jõud (loe: vastane) ei tuleks seda hävitama. Vaenlase vastu aitavad kirikust saadavad vahendid, kuid tuleks ka arvesse võtta, et hooned lagunevad iseenesest. Hoone laguneb ühes tunnis (60 minutit) 1% (eliit kasutajal 2 tunni(120 minutit) jooksul 1%). Kui hoonele on lisatud kaitse, siis kõige pealt hävineb kaitse. Konto lukus oleku ajal ei toimu ehitiste lagunemist.

Varastamine
Varastamiseks tuleb valida sobiv hoone ning klikkida linki: PROOVI VARASTADA. Peale klikkimist ilmub kirje kas pihta panemine õnnestus või mitte. Alguses on mängija varastamise tase madal, seega on tal suur oht vahele jääda. Mida rohkem varastada, seda väiksemaks vahelejäämisvõimalus muutub. Vahele jäämise korral tehakse trahv ning võetakse raha automaatselt mängu pangakontolt maha. Kandes endaga kaasas rohkem kui viit eset, siis varastada ei saa.

Ostmine
Ostmiseks tuleb valida pealinnast sobiv hoone ning klikkida linki OSTA. Näiteks kirikus OSTA PÜHA VAIM. Peale kilkkimist ilmub ekraanile kirje, ning põhjendab miks tehing ei õnnestunud.

Vastase hoone ründamine
Vastase hoone ründamiseks peab sul olema ostetud linnavalitsusest maatükk. Infot vastase linna kohta saab edetabelitest. Rünnakuid hoonele on võimalik sooritada iga 4 minuti järel. Töölisi saab rünnata siis, kui neid on hoones vähemalt 5. Kui protsent sektsiooni nime taga, mis näitab hoone tugevust, on null, siis on võimalik vahendeid kasutada hoone hävitamiseks, muuljuhul hävineb ainult kaitse.
Vahendi taga olev number näitab, kui palju saab maksimaalselt selle vahendiga kasutajale kahju teha.

Kamp
Kamp võimaldab teenida pidevalt raha ja kaitset, kambale raha annetades. Korraga on võimalik annetada kambale 10% olemas olevast sularahast. See, kui palju sa annetad on sinu teha, kuid arvesta sellega, et teised kambaliikmed võivad rohkem annetada ning boss sind kambast väljaheita! Kui sa pole teatud aeg annetanud, siis sinu punktid hakkavad langema ning boss saab sind väljaheita kambast. Kambas olevaid mängijaid ei saa rünnata :).

Kuidas saada rohkem kurikuulsus punkte?
Kurikuulsus punkte saab varastades erinevatest pealinna hoonetest, inimesi röövides tänavalt või ka teisi mängijaid rünnates: arvesse lähevad nii majade kui ka üldine ründamine. Mida rohkem rünnata, seda rohkem punkte saad. Võimalik on kurikuulus punkte teenida ka sõnumeid saates (iga saadetud sõnumi eest saad teatud hulga kurikuulsus punkte :))

Tasulised teenused
Kuigi mäng on täiesti tasuta, on võimalik osta eeliseid teiste kasutajate ees.

Jäid kolm korda varastamisega vahele ning ei saa enam varastada? Saad küll!

Saada sõnum numbrile 13011:
TXT VARGUS KASUTAJANIMI (näiteks TXT VARGUS RISTO)
Ühe sõnumi hind on 10 krooni
Peale õnnestunud sõnumi saatmist on sul võimalik taas varastada, kuid vahelejäämise tõenäosus on kolm korda väiksem!

Sinu hoonete ehitamiseaeg on liiga pikk? Aga palun lühenda seda kaks korda või neli korda või isegi 10 korda.

Saada sõnum numbrile 1311:
TXT TIME KASUTAJANIMI (näiteks TXT TIME RISTO)
Ühe sõnumi hind on 5 krooni
Mida rohkem sõnumeid saadad, seda kiiremini ehitised valmis saad!

Soovid mõnda klassi ilma vaeva nägemata lõpetada? Aga see võimalus sul on!

Saada sõnum numbrile 13011:
TXT KOOL KASUTAJANIMI (näiteks TXT KOOL RISTO)
Ühe sõnumi hind on 10 krooni
Ühe sõnumiga on võimalik lõpetada üks klass!

Lisavõimalused mängus.

Saada sõnum numbrile 13011:
TXT ELIIT KASUTAJANIMI (näiteks TXT ELIIT RISTO)
Ühe sõnumi hind on 10 krooni
Sõnum annab sulle võimaluse näha rohkem andmeid enda kohta kui ka vaenlase (ning ka tema linna) kohta, mis teeb lihtsamaks vaenlase hävitamise. Samuti võimalus rohkem asju kaasas kanda.

Soovid saada lisa 10 000 €?

Saada sõnum numbrile 13011:
TXT MONEY KASUTAJANIMI (näiteks TXT MONEY RISTO)
Ühe sõnumi hind on 10 krooni
Pangakonto suureneb 10 000 € võrra.

Oled arvutis kaua eemal ega soovi, et sind sellel ajal rünnatakse? Aga sulge oma konto seniks, kui sind arvutis ei ole.

Saada sõnum numbrile 13013:
TXT KONTO KASUTAJANIMI(näiteks TXT KONTO RISTO)
Ühe sõnumi hind on 25 krooni
Saad oma kontot sulgeda ja avada vastavalt vajadusele profiili alt.

SMS-ühendus: fortumo.ee
Copyright © Risto Jürjets 2007, kõik õigused reserveeritud.
Reeglid | KKK | Kontakt