Miljonimäng | Mälumäng
AVALEHT| ÕPETUSED | TOP | LOGI SISSE | REGISTREERI
Üldist | Ehitised | Olendid | KKK

Siin on ära toodud pealinna majad. Peaaegu kõikides pealinna majades on võimalik asju varastada.

Tankla
Tanklas on võimalik osta bensiini ning ka müüa mõnda valmistatud toodet.

Kirik
Kirikust on võimalik osta oma linna majadele kaitset. Esimene, mis kaitseb kõiksugu üleloomulike jõudude vastu. Teine kaitseb keemia vastu ning kolmas, mis hoiab eemale erinevate putukate ja röövlite rünnakud.

Pood
Poest saab osta kõike ehituseks vajaminevat, nii kive kui ka puitu. Poest ostetud esemed on vajalikud oma linnas.

Baar
Baar on koht, kus käivad huvitavad inimesed, kes on nõus kauplema. Baaris on võimalik kaubelda enda tehtud toodetega ning osta erilise tegelase teenust.

Kokkuostupunkt
Kokkuostupunktis on võimalik müüa maha kõik endale soetatud või varastatud esemed / teenused ning Sinu poolt toodetud asjad. Kokkuostupunkt ei osta reaalse hinnaga asju tagasi, vaid odavamalt, kuid alati on seal võimalus hinna üle kaubelda.

Vabaajakeskus
Vabaajakeskus on koht kus saab lihtsalt ning hea õnne teenida raha. Võimalik on mängida miljonimängu, loteriid, sõlmida kihlvedusid.

Kool
Oma linna ehitamiseks tuleb koolis saada hariduse tasemeks 9. Igal tasemel on 4 ülesannet, millest 3 peavad olema sooritatud positiivselt, et pääseda järgmisele tasemele.

Linnavalitsus
Linnavalitsuses on võimalik hankida luba enda linna ehitamiseks. Lisaks on võimalik saada informatsiooni oponentide kohta, kes endale linna ehitavad.

Must turg
Mustalt turult saab osta esemeid ja teenuseid, mida kusagilt mujalt ametlikult ei saaks. Enamasti on seal müügil konkurendi elu raskeks tegevad asjad.

Pank
Pangast saab raha laenata ning raha panka panna kasvama. Pangast ei saa Sinu mänguraha keegi kätte, küll aga on võimalus Sinult röövida kaasasolev sularaha (seega tasuks pidevalt raha panka panna).

Tänav
Tänavatel liigub erinevaid inimesi, kellelt on võimalik asju varastada.

Töötukassa
Töötukassa on viimane võimalus raha teenimiseks. Kui sul enam raha pole, tuleks pöörduda töötukassa poole. Mida kõrgem on hariduse tase, seda suurem on palk. Töötada saab ainult sellisel juhul, kui sa pole endale veel maad ostnud. Lisaks töötavad töötukassas kahtlase väärtusega ametnikud, kes muutes andmeid registris, võtavad altkäemaksu.

Park
Pargist võid leida kodutu koera, keda kloonida , või varblase kellest luua varblaseparv hävitamaks vaenlase viljapõldu.

Haigla
Haiglast on võimalus hankida meditsiinitooteid. Milliseid? See jääb juba Sinu uurida;)
Copyright © Risto Jürjets 2007, kõik õigused reserveeritud.
Reeglid | KKK | Kontakt